• --
--

KURUMSAL

Kur Dönüştürücü
Detaylı Arama

Emlak Türü
Emlak Kategorisi
Konum
Fiyat Aralığı

 

Hatice Emlak kurulduğu yıldan günümüze gayrimenkul sektöründe kazandığı tecrübe ile geliştirip uyguladığı yönetim ve çalışma anlayışıyla mutlak müşteri memnuniyeti kazanmayı ilke edinmiştir. Şirketimiz çalışma faaliyetlerinin her alanında ve her döneminde değişim, verimlilik, müşteri odaklılık gibi değerleri "şirket kültürü" olarak benimsemiştir ve başarısının sırrının bu değerleri yönetmekten geçtiğini bilerek hizmetlerine devam etmektedir.

Hatice Emlak, İstanbul, İzmit, Sakarya, Sapanca, Karasu başta olmak üzere tüm illerde gayrimenkul satış, danışmanlık ve tercümanlık hizmetinde de bulunarak müşteri odaklı pazarlama anlayışını ön plana çıkarmıştır. Şirketimiz "GÜVEN ve KALİTE" anlayışı ile başladığı hizmet stratejilerini bu hedef doğrultusunda belirlemiştir. Hatice Emlak, hukuki konularda avukatlarla birlikte, müşterilerinin tatminini sağlayarak sağlıklı gelişmeyi, evrensel kalite ve standartlarda hizmetler sunmayı amaçlar. Bu suretle müşterileri için güvenilirlik, devamlılık ve saygınlık simgesi olmayı hedefler.

 

Misyonumuz

  • Türk ve Arap işadamları arasında güvenilir bağlantılar kurup projeleri yürüterek başarılara birlikte imza atmak
  • Türk ve Arap işadamlarının arasında işbirliğini güçlendirerek ekonominin gelişmesine katkıda bulunmak
  • Mevcut olan hukuk sistemine riayet ederek bu hedeflere ulaşmak
  • Emlak sektöründe verilen tüm hizmetlerin kalitesini yükselterek müşterilerimize hem alış hem de satış konularında en iyi hizmeti sağlamak
     

Vizyonumuz 

  • Gayrimenkul alım - satımı ve kiralama konularında tüm müşterilerimize güvenilir çözüm ortağı olmak